Veebilehe LASTEUFOPARK.EE omanik on LASTE LIIKLUSPARK OÜ (registrikood 12467594), asukohaga Kadaka tee 84a. 

LASTE UFOPARGI REEGLID

Sõidukites saab sõita nii ühe- kui ka kahekaupa, maksimum kaalupiirang on 100kg.

Kasutuses on kuni 10 sõidukit.

Maksimum laste arv peol on 16.

Sõidutsükli ajal on keelatud sõidukist väljuda ja siseneda.

Üksinda võivad sõidukites sõita lapsed alates kuuendast eluaastast. Alla 6a laps võib sõita vaid koos suurema saatjaga, kes vastutab tema eest. 

Kogu peo vältel peab kohapeal olema vähemalt 1 täiskasvanu kes lapsi sõidurajal jälgib ja vajadusel korrale kutsub.

Välisriided ja -jalanõud jäetakse selleks ettenähtud kohta.

Laste Ufopark ei vastuta külastajate järelevalveta asjade eest.

Kui külastaja tahtlikult lõhub ja kahjustab Laste Ufopargi vara ja ei allu töötaja korraldustele, on Laste Ufopargi töötajal õigus teda sõidualale mitte lubada.

Sõiduki tehnilise rikke korral palume pöörduda töötaja poole ja sellest teada anda.

Üld-; ostu- ja maksetingimused

1. Tasuda saab Maksekeskuse kaudu Eesti pangalinkidega (SWEDPANK, LHV, SEB, LUMINOR, COOP). Makseid võetakse vastu eurodes.


2. Ruumide broneerimiseks Laste Ufopargis on vaja tasuda ettemaks (broneerimistasu) 55€. Ettemaks kantakse broneerimise käigus, Laste Liikluspark OÜ pangakontole, läbi Maksekeskus ASi.


3. Ettemaks peab olema laekunud enne broneerigu kinnitamist. Juhul, kui te ei saa üritusele tulla, pakume esimese võimalusena teile uut aega.

4. Kui soovite loobuda broneeringust, palume teavitada meid esimesel võimalusel. Palume saata vabas vormis tagastamisavaldus kirjalikult info@lasteufopark.ee. Kui klient tühistab peoruumi broneeringu 30 kalendripäeva enne planeeritud üritust,  tagastatakse kliendile tasutud ettemaks täies ulatuses, 5 (viie) tööpäeva jooksul samale kontole, kust ettemaks oli tehtud. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 30 päeva enne ürituse algust, jääb tasutud renditasu summa deposiiti, mida on võimalik kasutada 1 kalendriaasta jooksul alates broneeringu renditasu Laste Liikluspark OÜ arveldusarvele laekumise päevast. Broneeringu tühistamisel tehtud ettemaksu ei tagstata vastavalt VÕS 53, lg3p2: “Vastavalt võlaõigusseadusele ei ole kliendil ja tarbijal sõlmitud lepingutest taganemine lubatud, kuivõrd lepinguga on kindlaks määratud teenuse osutamine teatud kuupäevaks”. Kui üritus jääb ära Laste Ufopargist olenevatel põhjustel, siis ettemaks tagastatakse.


5. Ülejäänud rendisumma (rendi summa miinus ettemaks) palume maksta 3 päeva ennem ürituse toimumist. Vajadusel saab maksta kohapeal pangakaardiga või sularahas.

6. Broneerida saab Laste Ufopagi kodulehel broneerimissüsteemi kaudu või Laste Ufopargis kohapeal.


7. Broneeringut tehes annate nõusoleku broneerimistingimustele ja Laste Ufopargi reeglitele ning võtate vastutuse nende täitmise eest.

Pretensioonide esitamine ja vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebilehe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@lasteufopark.ee või helistada telefonil: ´+372 5621 9888 Kui ostja ja Veebileht ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebilehe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

Samm-sammult ostmine:
1. vali endale sobiv kuupäev

2.vali sobiv kellaaeg vabadest aegadest

3. klikka BRONEERI lahtril

4. täida väljad

5. tutvu broneerimistingimustega ja klikka vastaval ruudul

6. vali makstav summa

7. klikka MAKSMA lahtril

8. kontrolli üle kuupäev, aeg ja summa

9. vali endale sobiv pank

10. soorita makse

11. klikka TAGASI KAUPMEHE JUURDE lahtril

Kui makse õnnestus ilmub ekraanile vastavasisuline tekst. Teie sisestatud e-posti aadressile saabub kinnitus koos arvega, millel on tasutud summa kajastatud. Kui seda ei saabu, siis kehtivat broneeringut ei ole ning võtke meiega ühendust! Kui Te tasusite ainult broneeringu eest, siis palume tasuda ülejäänud osa arvest hiljemalt 3 päeva enne broneeritud üritust.

 

Võtke meiega ühendust

Kinnitamiseks pane linnuke siia: